Закуплені дихальні тренажери для дітей з муковісцидозом

Програма транскордонного співробітництва ENI   Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна

2014-2020

 

«Держави-члени Європейського Союзу вирішили пов’язати свої ноу-хау, ресурси та долі. Разом вони побудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, толерантність та свободи особистості. Вони взяли на себе зобов’язання ділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за їх межами ".

SK UA ДОГЛЯД

"Обмін досвідом та побудова Центру CF для забезпечення кращого догляду за хворими на муковісцидоз  в Івано-Франківській області України"

 

Коли: 17.02.2020
Де: дитяча лікарня, Івано-Франківськ, Україна
Що: Робоча нарада проектної групи

  

  

 

Коли: 28.10.2019
Де: дитяча лікарня, Івано-Франківськ, Україна
Що: Робоча нарада проектної групи

Коли: 6.9.2019
Де: Конгрес з питань муковісцидозу в Південно-Східній Європі, Готель Rus, Київ, Україна
Що: 1. інформація про проект SK UA CF CARE 
Широка громадськість могла дізнатись першу інформацію про майбутній проект на Конгресі КФ в Києві, в межах секції організацій пацієнтів.
Коли: 6.- 7.9.2019
Де: Конгрес з питань муковісцидозу в Південно-Східній Європі, Готель Rus, Київ, Україна
Що: 1. Робоча нарада проектної групи.
Участь у конгресі КФ у Києві була можливістю зустрітися з партнерами проекту та розпочати вирішення перших робочих завдань.

Коли: 28.8.2019
Де: парафіяльний римо-католицький офіс, Hlavná 65, Košice 
Що: Підпис Грантового договору
У присутності голови Словацької Асоціації з муковісцидозу та директора Спільного технічного секретаріату Контракт було урочисто підписано та реалізація проекту розпочалась 1.9.2019

 

  На початку 2020 року за кошти проекту для центру муковісцидозу було закуплено ноутбук, принтер, відеокамеру, датапроектор, два зовнішніх накопичувача пам'яті (флешки).

           

 
  А також закуплено 17 небулайзерів Pari-boy, та 19 флаттерів Pari-o-pep для щоденної терапії хворих з муковісцидозом в домашніх умовах, котрі в скорому терміні будуть роздані пацієнтам.
 
 
 
   Закуплене обладнання для щоденної інгаляційної терапії (інгалятори PARI BOY SX) та дихальні тренажери PARI O PEP для дітей з муковісцидозом вже роздаємо.