Брисенко Валентина Микитівна

Адміністрація лікарні

Начальник відділу кадрів

Протягом 30 років кадрову службу Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні очолює Брисенко Валентина Микитівна. З 1972 по 1977 рр. навчалась в Івано-Франківському інституті нафти і газу. З 1986 року по 1989 рік здобувала освіту в університеті правових знань і отримала кваліфікацію «правознавець».

Під її керівництвом відділ кадрів надає допомогу головному лікарю в прийнятті своєчасного правильного рішення з питань підбору та розподілу кадрів.

Відділ кадрів вивчає ділові якості спеціалістів для добору, розподілу та заміщення вакантних посад.

Працюючи за перспективними та комплексними планами, начальник відділу кадрів проводить розрахунки потреб медичних та немедичних працівників з урахуванням введення в дію нових, передових методів та технологій лікувально-діагностичного процесу.

З метою виховання працівників у дусі національного патріотизму, високої відповідальності та удосконалення медичної допомоги хворим дітям області начальник відділу кадрів планує, організовує та контролює навчання, перенавчання, підвищення кваліфікаційного та атестаційного рівня керівного складу, резерву кадрів, лікарів, середнього та молодшого персоналу, спеціалістів та працівників інженерно-технічного персоналу лікарні. Проводить велику роботу по впровадженню наставництва в установі.

Аналізує професійний та освітній склад працівників, розробляє та впроваджує в дію заходи по стабілізації трудового колективу, підвищенню кваліфікаційного рівня, зниженню коефіцієнта обороту та зменшення коефіцієнта плинності кадрів лікарні.

З метою підвищення рівня кадрової служби лікарні у роботі з кадрами вивчає та використовує досвід Головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації та кадрової служби Міністерства охорони здоров’я України.

Начальник відділу кадрів Брисенко В.М., як професіонал своєї справи, тричі підвищувала свій кваліфікаційний рівень на курсах підвищення кваліфікації в інституті після-дипломної освіти.