Матвіїв Лідія Євгенівна

Адміністрація лікарні

Заступник головного лікаря

Матвіїв Лідія Євгенівна призначена на посаду заступника головного лікаря з медичної частини 17 травня 1994 року.

Закінчила з відзнакою Івано-Франківський державний медичний інститут у 1981 році . З 1981-1982рр. проходила підготовку в інтернатурі по педіатрії на базі обласної дитячої лікарні. Трудову діяльність розпочинала дільничим педіатром Богородчанської ЦРЛ.

З 1985-1987рр. навчалась в клінічній ординатурі при Івано-Франківському медінституті за фахом “Педіатрія”. Після закінчення клінічної ординатури прийнята на посаду лікаря-педіатра інфекційного відділення №1 обласної дитячої клінічної лікарні.

З часу призначення на посаду заступника головного лікаря з медичної частини здійснює безпосереднє загальне керівництво діяльністю відділень соматичного профілю, лабораторій та параклінічних підрозділів закладу, очолює ЛКК.

Під керівництвом Л.Є.Матвіїв в практику відділень впроваджено сучасні, новітні методи діагностики, зокрема: електроміографія, електронейроміографія, цілодобове холтермоніторування ЕКГ та АТ, транскраніальне обстеження судин головного мозку, визначення варіабельності серцевого ритму,велоергометрія, спірометрія, ЕЕГ – моніторування з відеоконтролем.

Почергово впроваджувались у практику сучасні протоколи лікування хворих педіатричного, пульмонологічного, нефрологічного, алергологічного, неврологічного, ендокринологічного профілів, що покращило результативність лікування хворих та збільшило питому вагу пацієнтів, виписаних з покращенням з 44,0 % (1994р.) до 52,0 % (2011р.).

Завдяки організації лікувально-діагностичного процесу, щоденним консиліумам, впровадженню новітніх технологій досягнуто зниження показника загальної летальності по клініці з 1,5 % (1994 р.) до 0,4% (2011 р.).

У результаті неодноразової підготовки відділень ОДКЛ до акредитації, головною акредитаційною комісією МОЗ України у 2009, 2012 роках присвоювалась ОДКЛ вища категорія.

Матвіїв Л.Є є наставником для молодих лікарів по педіатричному профілю. Має присвоєні вищі категорії з педіатрії та організації охорани здоров'я.

За час роботи на посаді нагороджувалась грамотами облдержадміністрації та МОЗ України.