Вражук Марія Дмитрівна

Адміністрація лікарні

Головний бухгалтер

Після закінчення ОРБШ поступила на роботу в обласну дитячу лікарню 21.07.1971р. рахівником на час декретної відпустки. З 10.03.1972р. була переведена на постійне місце роботи рахівником господарських матеріалів та основних засобів. У 1973 році працювала бухгалтером із заробітної плати по 1980 рік. З 1980 року - старший економіст лікарні, а з 1986 року - заступником головного бухгалтера.

З 06.12.1993 року наказом головного лікаря була призначена головним бухгалтером обласної дитячої клінічної лікарні і цю посаду обіймає по сьогоднішній день. Організовує роботу з ведення бухгалтерського обліку та забезпечує виконання завдань, покладених на службу. Здійснює керівництво діяльністю бухгалтерської служби, забезпечує раціональний та ефективний розподіл обов’язків між працівниками під час ведення бухгалтерського обліку.

Неодноразово була нагороджена грамотами адміністрації лікарні, профспілкового комітету лікарні, головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, до 55-річчя - грамотою ОДА.