Програма транскордонного співробітництва ENI Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020

 

«Держави-члени Європейського Союзу вирішили пов’язати свої ноу-хау, ресурси та долі. Разом вони побудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, толерантність та свободи особистості. Вони взяли на себе зобов’язання ділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за їх межами "

SK UA CF MODE

"Обмін досвідом та побудова Центру муковісцидозу для забезпечення кращого догляду за хворими на муковісцидоз  в Івано-Франківській області України"

 

 

 

 

Коли: 28 жовтня 2021 року

Що: Робоча зустріч проєктної групи

Де: КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня ІФ ОР»

Зустріч між працівниками лікарні, на чолі з генеральним директором Тарасом Мельником, та колегами зі Словацької асоціації муковісцидозуhttps://www.cfasociacia.sk/ . Обговорили план роботи на наступний квартал проєктного року, важливим елементом якої стане поїздка наших лікарів у Кошице для навчання методам фізіотерапії та сучасного лікування пацієнтів із МВ у провідних спеціалістів. Закордонним гостям проведено екскурсію у приміщення Центру муковісцидозу та ознайомлено з планом подальшої розбудови.

Висловлюємо щиру подяку Катаріні Степанковій та Ренаті Ковацовій за привезені подарунки – обладнання для фізіотерапії та медикаменти, які дуже необхідні нашим пацієнтам!

 

Коли: 23 липня 2021 року

Що: Робоча зустріч проєктної групи

Де: КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня ІФ ОР»

Обговорення початку роботи над новим проєктом: перевірка документів, складання робочого плану та розподіл бюджету. Основні завдання: придбання та встановлення медичного й технічного обладнання у Центри МВ, тренінг з МВ для мультидисциплінарної команди із нашої лікарні у Словаччині, проведення Словацької конференції з МВ, переклад та запуск додатку CF HERO серед українських користувачів, продовження роботи над Реєстром пацієнтів з МВ.

 

Коли: 01 червня 2021 року

Що: Початок реалізації проєкту HUSKROUA / 1901 / 8.2 / 0011, 01 червня 2021 – 31 травня 2023

Де: Івано-Франківсь к– Кошице (Словаччина)

Проєкт полягає в покращенні умов для тривалого регулярного лікування та догляду при муковісцидозі (МВ) , як хронічної хвороби, шляхом придбання спеціального медичного обладнання та навчання в існуючих центрах МВ.

Це розширить можливості для дітей та дорослих з МВ – надасть їм, як вразливій групі населення, можливості на рівні з їхніми здоровими однолітками. Ми будемо покращувати співпрацю між регіонами Словаччини та України.

     

Команда проєкту:

Словацька асоціація муковісцидозу:

  • Др.мед. ŠTĚPÁNKOVÁ K
  • atarína - координатор та керівник проєкту
  • Інж. HLIVKOVÁ Тетяна - фінансовий менеджер
  • Інж. KOVÁČOVÁ Renáta - менеджер проєкту та комунікацій

КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня ІФ ОР»:

  • Др.мед. МАКЯН Моніка - керівник проєкту
  • МАЗУР Любов - фінансовий менеджер

 

Це було створено та підтримується за фінансової підтримки Європейського Союзу. За його зміст несе відповідальність виключно Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня та не обов’язково відображає думки Європейського Союзу.