Програма транскордонного співробітництва ENI Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020

 

«Держави-члени Європейського Союзу вирішили пов’язати свої ноу-хау, ресурси та долі. Разом вони побудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, толерантність та свободи особистості. Вони взяли на себе зобов’язання ділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за їх межами "

SK UA CF MODE

"Обмін досвідом та побудова Центру муковісцидозу для забезпечення кращого догляду за хворими на муковісцидоз  в Івано-Франківській області України"

Коли22 листопада 2022

Що:Робоча нарада проєктної групи

Де:КНП" ІФОДКЛ ІФОР"

Відбулась чергова зустріч членів команди нашої лікарні на чолі з генеральним директором Мельником Т.М. зі Словацькими партнерами в рамках програми транскордонного спіробітництва ENI Угорщина- Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Були обговорені фінансові питання проєкту, питання закупівлі меблів і обладнання для майбутнього центру муковісцидозу, завантаження звіту в систему Interreg. Заплановано дату відкриття центру муковісцидозу - 28 лютого 2023 року та обговорено всі деталі реалізації заходу. Приділено багато часу для обговорення питання організації конференції - орієнтовано на початку травня 2023 року - також в Івано-Франківську. Триває робота над поширенням інформації щодо послідовності дій задля реалізації основної мети проєкту - створення центру муковісцидозу на базі пульмонологічного відділення та покращення якості та тривалості життя наших пацієнтів.

Коли:20 вересня 2022 року

Що:Робоча нарада проєктної групи

Де:Hotel Dalia, Кошице, Словаччина

У рамках проходження Тренінгу в Кошице, відбулася робоча нарада працівників нашої лікарні та представників Словацької Асоціації муковісцидозу. Обговорили деталі організації Конференції з Муковісцидозу, яка відбудеться 11-12 листопада поточного року у Новому Смоковці (Словаччина). Також планується тренінг з фізіотерапії на базі нашої лікарні, участь у якому візьмуть фахівці із Франції. Всі деталі узгоджуються.

Коли26 серпня 2022 року

Що:Робоча нарада проєктної групи

Де: Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня, Івано-Франківськ, Україна

Словацькі колеги відвідали нашу лікарню. Навіть у ці важкі часи, із відданістю своїй роботі, вони особисто приїхали, щоб обговорити план розвитку проєкту, а також привезти допомогу нашим пацієнтами – медикаменти для інгаляцій, антибіотики, лікувальне харчування. Щиро дякуємо ОксаніШийчук, експерту Філії програми HUSKROUA ENI CBC 2014-2020 в Івано-Франківську, за участь у зустрічі.

 

 

Коли:26 липня 2022 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

На плановій зустрічі обговорили нові завдання та внесли деякі зміни до бюджету. Згідно із планом проєкту, планується закупівля сучасного обладнання у Центри муковісцидозу в Івано-Франківську та Кошице.Також отримано перші звіти про результати використання пацієнтами мобільного застосунку CF HERO.

 

Коли: 21 червня 2022 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

Закінчився перший рік співпраці, тому на мережевій платформі INTERREG+ створений звіт по річній роботі. В ньому детально описано усі дії та фінансові операції та вже надіслано аудиторам для перевірки. Також розглянуто подальші кроки реалізації Проєкту.

 

 

Коли: червень 2022 року

Що: Нове обладнання для Центру муковісцидозу

Де: Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня, Івано-Франківськ, Україна

Закуплено дуже важливий прилад для нашого центру – аналізатор складу тіла InBody 120. Сучасний прилад дуже легкий у використанні та дозволяє ефективно оцінити безліч фізичних параметрів пацієнта.

 

 

 

 

Коли: червень 2022 року

Що: Мобільний застосунок CF HERO

Де: Івано-Франківськ, Україна

Новинку для гаджетів уже випробували перші пацієнти, а їхні батьки радо діляться відгуками про використання застосунку CF HERO. 

 

 

 

 

Коли: 1 червня 2022 року

Що: Мобільний застосунок CF HERO

Де: Україна

Застосунок чеських розробників від тепер доступний всім бажаючим в Україні абсолютно безкоштовно. CF HERO перекладений українською мовою. Він містить у собі мотиваційну ідею для проведення щоденних інгаляцій у формі гри за особливі бонуси.

 

 

 

 

 

Коли: 24 травня 2021 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

Проводиться остання підготовка документів до запуску мобільного застосунку CF Hero для дітей з муковісцидозом. В рамках реалізації Проєкту він буде безкоштовним для усіх охочих. Внесено всі дані у Європейський реєстр пацієнтів з муковісцидозом, отримано підтвердження про їх прийняття. Триває робота над створення інформаційного постера по даному Реєстру.

 

Коли: 26 квітня 2022 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

У зв’язку із ситуацією в Україні, довелося внести певні корективи до фінансового плану проєкту. Наразі чекаємо остаточного погодження керівництво з обох сторін. Розглянуто деякі варіанти аналізаторів складу тіла, закупівля якого запланована уже найближчим часом.

 

 

Коли: березень 2022 року

Що: Мобільний застосунок CF HERO

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Словаччина – Чехія

В рамках реалізації Проєкту проводимо регулярні он-лайн зустрічі між усіма, хто працює над запуском застосунку для дітей з муковісцидозом CF HERO. Обговорюємо переклад, актуальні методи терапії в Україні, імплементацію його на українській платформі.

 

 

 

Коли: 10 лютого 2022 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

На плановій зустрічі обговорили роботу, проведену за перше півріччя співпраці по новому проєкту. Триває підготовка організації співпраці з чеськими колегами щодо запуску мобільного застосунку для дітей з муковісцидозом CF HERO. Продовжуємо збір даних пацієнтів для введення їх у Європейський Реєстр.

 

 

 

Коли: 26 січня 2022 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

Співпраця триває: обговорено план закупівель на поточний рік. Очікуємо на нове обладнання вже найближчим часом.

 

 

 

 

 

Коли: грудень 2021 року

Що: Рекламні листівки

Де: Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

Розроблено рекламні листівки про даний Проєкт українською та англійською мовами. Після отримання їх з друку, матеріали будуть доставлені в Україну для поширення серед лікарів та пацієнтів з муковісцидозом.

 

 

 

Коли: 23 листопада 2021 року

Що: Робоча нарада проєктної групи

Де: Мережева платформа; Івано-Франківськ – Кошице (Словаччина)

Обговорили фінансову сторону проєкту та деякі питання співфінансування. Також окреслено план роботи над візуалізацією та поширення інформації про мету нашої співпраці. Отримали фотозвіт з попередньої зустрічі у Івано-Франківську.

 

 

 

Коли: 28 жовтня 2021 року

Що: Робоча зустріч проєктної групи

Де: КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня ІФ ОР»

Зустріч між працівниками лікарні, на чолі з генеральним директором Тарасом Мельником, та колегами зі Словацької асоціації муковісцидозуhttps://www.cfasociacia.sk/ . Обговорили план роботи на наступний квартал проєктного року, важливим елементом якої стане поїздка наших лікарів у Кошице для навчання методам фізіотерапії та сучасного лікування пацієнтів із МВ у провідних спеціалістів. Закордонним гостям проведено екскурсію у приміщення Центру муковісцидозу та ознайомлено з планом подальшої розбудови.

Висловлюємо щиру подяку Катаріні Степанковій та Ренаті Ковацовій за привезені подарунки – обладнання для фізіотерапії та медикаменти, які дуже необхідні нашим пацієнтам!

 

Коли: 23 липня 2021 року

Що: Робоча зустріч проєктної групи

Де: КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня ІФ ОР»

Обговорення початку роботи над новим проєктом: перевірка документів, складання робочого плану та розподіл бюджету. Основні завдання: придбання та встановлення медичного й технічного обладнання у Центри МВ, тренінг з МВ для мультидисциплінарної команди із нашої лікарні у Словаччині, проведення Словацької конференції з МВ, переклад та запуск додатку CF HERO серед українських користувачів, продовження роботи над Реєстром пацієнтів з МВ.

 

Коли: 01 червня 2021 року

Що: Початок реалізації проєкту HUSKROUA / 1901 / 8.2 / 0011, 01 червня 2021 – 31 травня 2023

Де: Івано-Франківсь к– Кошице (Словаччина)

Проєкт полягає в покращенні умов для тривалого регулярного лікування та догляду при муковісцидозі (МВ) , як хронічної хвороби, шляхом придбання спеціального медичного обладнання та навчання в існуючих центрах МВ.

Це розширить можливості для дітей та дорослих з МВ – надасть їм, як вразливій групі населення, можливості на рівні з їхніми здоровими однолітками. Ми будемо покращувати співпрацю між регіонами Словаччини та України.

     

Команда проєкту:

Словацька асоціація муковісцидозу:

  • Др.мед. ŠTĚPÁNKOVÁ K
  • atarína - координатор та керівник проєкту
  • Інж. HLIVKOVÁ Тетяна - фінансовий менеджер
  • Інж. KOVÁČOVÁ Renáta - менеджер проєкту та комунікацій

КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня ІФ ОР»:

  • Др.мед. МАКЯН Моніка - керівник проєкту
  • МАЗУР Любов - фінансовий менеджер

 

Це було створено та підтримується за фінансової підтримки Європейського Союзу. За його зміст несе відповідальність виключно Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня та не обов’язково відображає думки Європейського Союзу.