Телефоний довідник лікарні

Поліклініка

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи - Бенько Галина Степанівна 

 

53-24-91

Реєстратура

 

53-21-84

Кабінет гінеколога (терапевта) 23 каб.

527-752

 

Кабінет хірурга, уролога

527-892

 

Кабінет травматолога, педіатра 41 каб.,46 каб.,онколог

527-887

 

Кабінет окуліста 51,52каб.

527-758

 

Кабінет алерголога (пульмонолога) 64 каб. , 62 каб.

527-755

 

Медико-генетичний кабінет 71 каб, 72 каб.

 

527-754

Кабінет ендокринолога та кардіолога

 

52-34-51

Кабінет невропатолога

 

52-50-61

Кабінет сурдолога

 

52-52-89

Контактні телефони для термінового повідомлення Ів.-Фр.РЕМу у випадку припинення електропостачання об’єктів ОДКЛ

 

6-89-68,

59-40-18

 

Адміністрація

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Головний лікар - Котурбаш Радислав Йосипович

527-740

53-06-55

Приймальня – секретар Горальчук Леся Миколаївна

527-870

53-06-55

Заступник головного лікаря по ОМР – Доценко Лідія Євгеніївна

527-743

 

Заступник головного лікаря по хірургічній роботі – Мельник Тарас Михайлович

527-741

 

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи – Матвіїв Лідія Євгенівна

527-742

 

Заступник головного лікаря по ЕП –   Мазур Любов Любомирівна

527-865

50-20-01

Лікар-епідеміолог - Чурпіта Євгенія Дмитрівна

527-896  

Головна медсестра – Беркій Анна Дмитріївна

527-747

 

Головний бухгалтер – Вражук Марія Дмитріївна

 

53-06-53

Начальник відділу кадрів – Брисенко Валентина Микитівна

Юрист – Печіль Леся Іванівна

527-860

53-06-52

Заступник головного бухгалтера – Івашкович Ярослава Федорівна

 

2-56-61

Каса – касир Чорній Ольга Іванівна

527-877

 

Розрахункова група бухгалтерії

527-877

 

Матеріальна група бухгалтерії

527-744

 

Інспектори відділу кадрів

527-860

 

Господарська служба

527-745

 

Інженер – Шимків Михайло Іванович

527-745

 

Голова профспілки – Лупуляк Ярослав Орестович

527-869

 

 

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Організаційно-методичний відділ

527-862

 

Методист – Сеник Мирослава Ярославівна

527-181  

Кабінет обліку та медичної статистики

527-861  

Планово-економічний відділ бухгалтерії

 

53-06-61

72-01-10

Реєстратор архіву– Яцук Марія Михайлівна

527-756

 

Оперативний відділ, санавіація

52-54-13

 

Інженер з охорони праці – Геряк Ігор Іванович

 

50-51-80

Стерилізаційна

527-679

3-24-84

Фахівець з питань цивільного захусту - Касенчук Петро Петрович

527-181

 

Клінічна лабораторія–  зав. Непран Лариса Миколаївна

527-746

 

Бактеріологічна лабораторія – в.о. Нижникевич Надія Іванівна

527-864

 

Провізор - Кузенко Ірина Мирославівна

Фармацевт –Сатур Наталя Василівна

  52-51-49

Кухня молочна – зав. Юрків Ольга Степанівна

527-866

 

Дієтлікар - Савчин Тетяна Василівна
дієтсестри заг.кухні – Храбатин Марія Михайлівна,  
                                           Мосара Мар"яна Богданівна

525-327

 

 

Регіональний методично-організаційний моніторинговий центр з телемедичними консультаціями

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач Центру – Манюх Оксана Іванівна

 

53-34-32

Кабінет телемедицини

 

50-36-00

Кабінет«Дивоцвіт»

 

72-10-33

Кабінет «Криниця»

 

72-10-22

 

Відділення функціональної та ультразвукової діагностики

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення – Царук Олександра Ярославівна

 

525-576

 

Відділення рентгенодіагностики

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Дзюбинський Ярослав Степанович 527-759 525-339
1-й поверх 527-872  
2-й поверх 527-895  

 

Приймальне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

 Завідувач відділення  - Куцела Ірина Анатоліївна

527-867

53-06-60

Довідкове бюро

527-868

 

 

Хірургічне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Зав.відділення – Глагович Михайло Васильович

 

53-06-88

Пост, старша медсестра

527-893

 

Операційна

527-871

 

 

Травматологічне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення – Балюк Юрій Степанович

 

53-06-89

Пост, старша медсестра

527-885

 

Травмпункт

527-886

 

 

Лор відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Семенюк Володимир Петрович

Ординаторська

527-753

 

Пост, старша медсестра

527-888

 

 

Неврологічне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Криштафович Ярослав Львович

Ординаторська

527-757

53-15-37

Пост, старша медсестра

527-878

527-874

 

 

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Курташ Олег Олександрович 527-889  
Барокамера - лікар Курташ Святослав Олегович   750-494

Пост,старша медсестра

527-889

 

 

Офтальмологічне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Зав.відділення –Кужда Ірина Миколаївна

527-751

 

Пост, старша медсестра

527-879

 

 

Нефрологічне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Дащенко Оксана Олександрівна

Ординаторська

 

53-14-20

Пост, старша медсестра

527-891

 

 

Онкогематологічне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Іваненко Алла Леонідівна

Ординаторська

525-669

 

Пост, старша медсестра

525-670

ст.м/с 525671

 

Пульмонологічне відділення ( 4, 5 поверх )

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення –Макян Моніка Валерівна

 

53-16-92

Пост, старша медсестра (4-й поверх)

Пост (5-й поверх)

527-880

527-881

 

 

Алергологічне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач віділення - Парандій Ірина Богданівна

Ординаторська

 

53-15-27

Пост, старша медсестра

527-894

 

 

Відділення патології новонароджених

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Воробець Анна Федорівна

Ординаторська

 

53-42-55

Пост, старша медсестра

527-884

 

 

Відділення інтенсивної терапії новонароджених

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Банасевич  В.В.

Ординаторська

 

53-04-57

Пост, старша медсестра

527-882

 

 

Відділення недоношених та маловагових дітей

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Стефанишин Ірина Михайлівна

Ординаторська

 

53-06-87

Пост, старша медсестра

527-883

 

 

Ендокринологічне відділення

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Завідувач відділення - Василів Тетяна Василівна

Ординаторська

 

53-06-54

52-34-51

Школа самоконтролю цукрового діабету

 

52-34-51

Пост, старша медсестра

527-890

 

 

ЦЕНТР ранньої медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи з кабінетом фізіотерапії

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Зав.відділення – Тромпак Руслана Миколаївна

 

52-51-43

Зав. фізіотерапевтичного кабінету –  Шулятицька Марія Петрівна

527-748

 

Психологи

 

525-337

 

Абонент

Внутрішні номери

Міські номери

Кафедра дитячої неврології, зав.кафедрою професор Пітик  Микола Іванович

 

527-848

Кафедра дитячих хвороб №1, зав.кафедрою професор Волосянко Андрій Богданович

 

527-386

Кафедра дитячої травматології, доцент Дубас Володимир Іванович

 

527-473

Кафедра дитячих хвороб №2, зав.каф. професор Синоверська Ольга Богданівна

 

527-388

Кафедра Дитячої хірургії, зав.кафедрою професор Фофанов Олександр Дмитрович

 

525-649

 

 

Абонент Внутрішні номери Міські номери
Аптека "Аронія" 53-71-06