Відгуки пацієнтів

лікар офтальмолог ірина миколаївна кужда,працює чи в отпуску

Модератор: Лікар Кужда І.М. у відпустці.

Добрий день! Скажіть будь-ласка як попасти до лікаря окуліста Рибачук О.В? Чи можна записатися на прийом7

Модератор: Добрий день. Прийом до окуліста здійснюється в порядку черги згідно талонів на прийом (видаються в реєстратурі), де вказаний час прийому дитини.

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, щоб попасти до лікаря-уролога Зіняка , обов‘язково мати направлення? Наш педіатр у відпустці! І чи можна записуватися на прийом чи потрібно сидіти у коридорі у черзі?

Модератор: Прийом пацієнтів вузькими спеціалістами ведеться по направленню з районів, згідно яких видаються талони в реєстратурі. Жителі м. Івано-Франківськ, консультуються в міській дитячій поліклініці. За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся за номером телефон (0342) 53-21-84.

Доброго дня! Скажіть будь ласка лікар Казимірська _Чучман Людмила Миколаївна коли виходить з відпустки на роботу.

Модератор: Добрий день. В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні, лікар Казимірська-Чучман Л.М. не працює.

Толку з того що вiдгуки переданi адмiнiстрацii лiкарнi як нiби вона та сама адiинiстрацiя незнае що там робиця адмiнiстрацiя бере тоже добре по свому

Модератор: Уточніть своє питання. Конкретно, де "там" ?

Скажіть чи треба записуватися наперед до лікаря уралога?

Модератор: Прийом пацієнтів вузькими спеціалістами ведеться по направленню з районів, згідно яких видаються талони в реєстратурі. Жителі м. Івано-Франківськ, консультуються в міській дитячій поліклініці.

Хочу звернутися до лiкаря i завiдуючоi ЛКК Скакун З А хай те добро яке ви робете на комiсиi ЛКК хворим дiтям i батькам обертаеться до вас теж добром а там де неправдивi ви даЕте документи по дiагнозу и у кого берете грошi з своiми колегами i витрiпуете душу i серце з цих слабих дiтей i iх батькiв обертаеться до вас и ваших дiтей Ваших рiдних бог Вам суддя за вашу плiдну працю Мати хвороi дитини яка пiдлягаЕ групi iнвалiдностi по документах и дiагнозу але ви спровокували сфальшивили документи

Модератор: Завiдувач ЛКК Скакун, в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні не працює.

Бажаю лiкарю ПотЕЕвiй Т В внукам такоi хвороби вiд якоi вона лiкувала мою дитину i так вдало вилiкувала

Модератор:  Лікар Потєєва Тетяна не працює в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні.

Лiкувала свою дитину неодноразово в теракальному вiддiленi але такого лiкаря як завiдуюча теракальним вiддiленням Потеева Тетяна В ще нездибала хамка лжива тiльки заглядуе в карман непрофесiонал своeи справи невмiе дати даже виписку правельно не те що лiкувати за що отримуе заробiтню плату незнаю и хто кладе таких завiдуючими вiддiлення рекомендую непопасти нiкому до неi горе лiкар

Модератор:  Лікар Потєєва Тетяна не працює в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні.

Доброго дня, скажіть будь ласка лікар на прізвище Хабаров у вас працює?

Модератор: Добрий день. Лікар Хабаров в обласній дитячій клінічній лікарні не працює.

Додати відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.