Відгуки пацієнтів

З якого числа працюють логопеди?

Модератор: Добрий день , у поліклініці , щодня крім  вихідних

Середяк О. Є.

логопед

12.30-16.06 9.00-12.36 12.30-16.06 9.00-12.36 12.30-16.06

 

Доброго вечера.. Нам рекомендував лікар генетик здати аналіз сечі дитині в лабораторії у лікарні.. але направлення не дав.. чи потрібно взяти направлення від сімейного лікаря??

Модератор: Добрий день! Так беріть направлення у свого сімейного лікаря.

Я мама Макарчика Щиро дякую реанімаційному відділенню і Курташ Олегу Олександровичу, що вилікували мого синочка, велике дякую вам за турботу, увагу, доброту, та чуйне і щире ставлення до кожного пацієнта. Реанімаційне відділення: тут чітко налагоджена робота,миттєва реакція на різні ситуації, панічну поведінку хворих діток. Щохвилиний контроль стану хворих і швидке реагування на їх потреби. Залишаючи свого синочка в реанімації, я була спокійна і впевнена що він в добрих, надійних руках. Реанімаційне відділення, ТУТ РЯТУЮТЬ ДІТЕЙ! І ще хочу щиро подякувати дитячому неврологу Олексин Марті Ігорівні, за піклування, доброту, людяність, щире ставлення і переживання ви найкращий ЛіКАР! ЩИРО ДЯКУЮ!!!

Доброго дня! Скажіть будь ласка, Кужда І М у Вас працює?

Модератор: Добрий день! Уже не працює

Доброго дня! Скажіть будь ласка які лікарі, чергують 14-15.06 у травмпункті? Дитині потрібно зняти гіпс . Чи працює лікар Данів?

Модератор: Добрий день! Лікар Данів працюватиме 14-15 черня

Доброго дня! Хочу пройти з дитиною огляд у спеціалістів вашої лікарні. У реєстратурі сказали реєструватись на сайті helsi.me і записуватись там до лікарів, але до деяких лікарів запис недоступний. Як бути, чи прийдуть без запису?

Модератор: Добрий день! Маючи із собою електроне направлення від сімейного лікаря , або педіатра до вузьких спеціалістів , Ви легко можете записатися на прийом до лікаря якого самі оберети у зручний для вас час. Дивіться ГРАФІК ПРИЙОМУ, що знаходиться вгорі 5 колонка цього сайту.

Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи з у хірургічному відділені платні палати?

 

Модератор: Доброго дня. Так, є.

Доброго дня. Писала вам за хлопчика 4 р не розмовляє. Потрібно на діагностику в центр ранньої реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи. Підкажіть, будь ласка, номер телефону

 

Модератор: Доброго дня. Номер телефону (0342) 52-51-43

Доброго дня.Скажіть будь ласка,яка ціна операції водянки яєчка?Дитині 5 років.

Модератор: Звяжіться із оперуючим лікарем , якого Ви обрали та обговоріть всі деталі , що необхідно мати та як підготуватися до операції.

Скажіть будь-ласка, як приймає ендокринолог ??

 

Модератор: Графік прийому ендокринолога у консультативній поліклініці:

ЕНДОКРИНОЛОГІЯ

6-й поверх

61 кабінет

8.30-14.47

8.30-14.47

8.30-14.47

8.30-14.47

8.30-14.47

Зелінська Л.М.

 

 

 

 

 

Додати відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.