Відгуки пацієнтів

Щиро дякую завідувачу офтальмологічного відділення Кужді Ірині Миколаївні. Ірина Миколаївна провела операцію по виправленню косоокості моєму сину. Результат операції вражає - косини немає, дитина з легкістю виконує ті завдання, які раніше йому були не під силу, не кажучи вже про косметичний ефект!!! Я дуже рада, що зустріла такого фахівця, а не витрачала час на малоефективне лікування, запропоноване іншими. Тепер я знаю, що завдяки Ірині Миколаївні у нас все буде добре. Всім раджу звертатись до такого професіонала, не боятись хірургічного втручання, адже під наглядом Ірини Миколаївни лікування буде дуже ефективним і ваші діти матимуть змогу повноцінно сприймати світ. Бажаю Вам, Ірино Миколаївно, довгих і щасливих років життя, хай успіх супроводжує Вас у всіх справах!!!

Доброго дня!Я бабуся Максимчика,вчитель зі стажем і висловлюю велику подяку нефрологічному відділу.Особливо лікарю Якимів С.І. і всім медичним сестрам,за високий професіоналізм,культуру і людяність. Нам надала старша медсестра деякі медикаменти безкоштовно,на що я була дужже здивована!Дякую!! Але є і "але"....є ігрова кімната в відділі,але чомусь майже весь час закрита і туди не пускають.Ще мене дужже здивувало,коли я вечером попростла санітарочку її відчинити,вона відповіла,що якась господиня не дозволяє....Для чого та ігррва кімната???для господині чи для дітей? Є на дверях розклад годин,але він з дійсністю не співпадає. Ще на рахунок чистоти-то хочу зазначити,що є санітарочки що дійсно миють,але чомусь лиш вечером,а зранку прибирання рідко проводиться. Можливо комусь мої настанови і подяки пригодяться!

Зав. нефрологічного відділення Дащенко О.О. : Доброго дня! Шановна Тетяна Іванівна. Дякуємо за Ваші гарні відгуки за нашу роботу.

Години роботи ігрової кімнати у відділенні співпадають з годинами роботи у ній вихователя. Залишатьи дітей без нагляду в ігровій кімнаті небезпечно. Не всі діти госпіталізуються у відділення з батьками, тому є небезпека травмування дітей. Медичний персонал виконує свої прямі обов'язки щодо виконання лікарських призначень дітям ( ін'єкції, процедури, інструментальні обстеження, консультації), тому постійно перебувати з дітьми у ігровій кімнаті немає змоги.

Ми врахуємо ваше бажання і встановимо додаткові години роботи ігрової кімнати у вечірній час з наглядом чергового медперсоналу.

Підкажіть будь ласка номер телефону Царук Лесі Ярославівни дитині 4 роки приступи головного болю, хочемо на узд

Модератор: Доброго дня! Зверніться до невролога по місцю проживання.

Доброго дня,скажіть будь ласка ми з м.Калуш у дитини був гострий піелонефрит .Зараз нас виписуватимуть з лікарні ( рекомендація)з подальшим ставанням на облік до нефролога.По аналізами є ще білок,лейкоцитів,,солі.Так у нас у місті такого лікаря немає .До кого саме в лікарні можна звернутись з маленькою дитиною?

Зав. нефрологічного відділення Дащенко О.О. : Доброго дня! У дитячі поліклініці м. Калуш працює дитячий нефролог до якого рекомендую Вам звернутися після виписки зі стаціонару. Лікуючим лікарем в ОДКЛ будуть дані детальні рекомендації щодо подальшого спостереження і продовження лікування дитини.

Скажіть будь ласка які аналізи потрібні для госпіталізації?

Модератор:  Доброго дня!  Зверніться до свого дільничного педіатра чи дитині потрібна госпіталізація.

Хочу подякувати персоналу відділення неврології,за хороше ставлення до пацієнтів,чуйність,за свій професіоналізм.Залишайтись такими як ви є,не зважаючи на труднощі з якими стикаєтесь кожного дня!Ще раз велике ДЯКУЄМ!!!

ДОБРИЙ ДЕНЬ чому по лікарні беруть такі великі благодійні внески,чому людина не може дати скільки має по можливостях ,а умов ніяких?

Шановні відвідувачі сайту 

  Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, викладено суть питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
  Письмові звернення не підписані автором (авторами), а також такі, із яких неможливо встановити авторство, визнаються анонімними і відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України “Про звернення громадян” розгляду не підлягають.

Добрий вечір скажіть у вас вирізають поліпи у носі дітям 5років?І до кого можна звернутися.

Модератор: Добрий день. За даною інформацією зверніться по номеру телефона (0342) 52-77-53.

В дитини хронічні закрепи, до якого лікаря можна звернутись?

Модератор: Спочатку Вам необхідно звернутися до свого дільничного педіатра, який має скерувати Вас до відповідного лікаря.

28 11 18 в 12 годин 16 хвилин моя дружинна викликала швидку в зв'язку з гострим болем внизу живота і спазмами при сечовипусканні у мого сина . Швидка була викликана бо дитина цілий ранок просиділа в туалеті і не могла попісяти так його боліло . Швидка привезла малого в приймальний покій вашої лікарні . При прийомі його чомусь оглядав хірург а уролог так і не підійшов . Направили на УЗД і здали аналіз сечі і потім про них прийшли хірург та педіатор і сказали дружині що у дитини запалення сечового міхура і з цим в лікарню не кладуть . Прихначили канефрон та ріабал та відправили додому . Записатися на прийом до уролога змогли тільки на 30 11 18 на 16. 00 . Вчора і сьогодні цілий день дитина сидить в туалеті , виє від болю . Ліки не допомагають . Кілька років тому ми вже лежали у вас в лікарні з такою проблемою . Тоді уролог призначив лікування і на слідуючий день сину стало легше . Що змінилося за пару років , що ваші лікарі з великим незадоволенням обслуговували мою сім ю і що моїй дружині робити в транспорті коли дитина постійно плаче і мучиться від болі.

Коментар зав.приймального відділення Куцела І.А.: На Ваше звернення даємо пояснення, що 28.11.2018р. Ваша дитина була двічі оглянута черговим хірургом, проведено обстеження: загальний аналіз сечі, УЗД нирок та сечового міхура. Із діагнозом: Гострий цистит  для подальшого лікування, дитину скеровано в міську дитячу лікарню. В догоспітальному клінічному протоколі за № 8699 є підпис мами, що дитина направляється в міську дитячу лікарню.

Додати відгук

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.