Графік консультативного прийому в обласній дитячій консультативній поліклініці

АЛЕРГОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Лупуляк Л.В. 8.30-15.35 8.30-15.35 8.30-15.35 8.30-15.35 8.30-15.35 6-й поверх
64 кабінет
Експерт з дитячої алергології
Парандій І.Б.
    13.00-15.00     6-й поверх
64 кабінет
Професор
Литвинець Л.Я.
    11.00-13.00   10.00-12.00 6-й поверх
64 кабінет

ГЕМАТОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Іваненко А.Л.
Експерт з дитячої гематології
  10.00-11.56       6-й поверх
65 кабінет
Кафедральні працівники:
доцент Вовк З.В.
    10.00-12.00     6-й поверх
65 кабінет

Томащук Ю.С. - онколог

08.30-12.20 08.30-12.20 08.30-12.20 08.30-12.20 08.30-12.20 6-й поверх
65 кабінет
Мельничук Л.В.
гематолог
10.00-11.56     10.00-11.56 10.00-11.56 6-й поверх
65 кабінет

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Туркін Ю.В.  08.30-12.20 08.30-12.20 08.30-12.20 08.30-12.20 08.30-12.20 4-й поверх
42 кабінет
Алексеєва Н.С. 12.30-15.48 12.30-15.48 12.30-15.48 12.30-15.48 12.30-15.48 4-й поверх
42 кабінет
     Туркін Ю.В.
Експерт з дитячої
гастроентерології
 10.00-12.00         4-й поверх
42 кабінет
Кафедральні працівники:
Зав.кафедрою педіатрії №1 проф. Волосянко А.Б.
    10.00-12.00     4-й поверх
42 кабінет
Працівник кафедри
Доцент Цицюра О.О.
     
10.00-12.00
 
4-й поверх
42 кабінет

ІМУНОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету

Доцент
Сем'янчук В.Б.
12.00-14.00         7-й поверх
72 кабінет

ДЕРМАТОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Дитячий дерматолог
Гринюк С.М.   
  09.00-13.00   09.00-13.00   7-й поверх
72 кабінет

ЕНДОКРИНОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Зелінська Л.М. 08.30-14.45 08.30-14.45 08.30-14.45 08.30-14.45 08.30-14.45 6-й поверх
61 кабінет
Чорна Н.В.
Експерт з дитячої
ендокринології
  10.00-13.00       6-й поверх
61 кабінет
Кафедральні працівники:
проф. Боцюрко В.І.
    1-а середа     6-й поверх
61 кабінет
Доцент
Бобрикович О.С.
    09.00-11.00     6-й поверх
61 кабінет

КАРДІОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Глухій В.П. І-й тиждень
               ІІІ-й тиждень
 
               ІІ-й тиждень
               ІV-й тиждень

08.30-12.20

 

12.30-16.20

08.30-12.20

 

12.30-16.20

08.30-12.20

 

.12.30-16.20

08.30-12.20

 

12.30-16.20

08.30-12.20

 

12.30-16.20

6-й поверх
62 кабінет
Сушко І.В.   І-й тиждень
               ІІІ-й тиждень
 
               ІІ-й тиждень
               ІV-й тиждень

12.30-16.20

 

08.30-12.20

12.30-16.20

 

08.30-12.20

12.30-16.20

 

08.30-12.20

12.30-16.20

 

08.30-12.20

12.30-16.20

 

08.30-12.20

6-й поверх
62 кабінет
Сушко І.В.
Експерт з дитячої кардіології
  10.00-12.00       6-й поверх
62 кабінет

Зав. кафедрою педіатрії ФПО

проф. Синоверська О.Б.

10.00-12.00         6-й поверх
62 кабінет

НЕФРОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Величкович Р.С. 10.30-13.48 10.30-13.48 10.30-13.48 10.30-13.48 10.30-13.48 7-й поверх
74 кабінет

Лесюк О.В.

8.30-10.26

8.30-10.26

8.30-10.26

8.30-10.26

8.30-10.26

7-й поверх
74 кабінет
Дащенко О.О.
Експерт з дитячої нефрології
  11.00-13.00       7-й поверх
74 кабінет
Кафедральні працівники:
доц. Іванишин Л.Я.
      10.00-12.00   7-й поверх
74 кабінет
Доцент Шлімкевич І.В. 10.00-12.00         7-й поверх
74 кабінет

НЕВРОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Олексин М.І. 08.30-12.21 08.30-12.21 08.30-12.21 08.30-12.21 08.30-12.21 4-й поверх
45 кабінет
Дельва Л.В. 12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26 4-й поверх
45 кабінет
Криштафович Я.Л.
Експерт з дитячої неврології та реабілітології

 

    11.00-13.00     4-й поверх
45 кабінет
Матіяш О.Ю.
Експерт з дитячої нейрохірургії
12.00-14.25 12.00-14.25 12.00-14.25 12.00-14.25 12.00-14.25 4-й поверх
41 кабінет

ОТОЛАРИНГОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Боюк М.В. 8.30-14.30 8.30-14.30   8.30-14.30 8.30-14.30 4-й поверх
43 кабінет
Чугайда І.І.     8.30-13.40   8.30-13.40 4-й поверх
43 кабінет
Семенюк В.П.
Експерт з дит. отоларингології
    8.30-11.30     4-й поверх
43 кабінет

ОФТАЛЬМОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету

Мухіна А.Ю.

10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 10.00-12.00 5-й поверх
56 кабінет
Журавльова Л.Д. 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 5-й поверх
52 кабінет
Зав. відділенням офтальмології
Кужда І.М.
  10.00-15.00       5-й поверх
52 кабінет
Гаврилишин Н.І.
Експерт з дит. офтальмології
10.00-12.00         5-й поверх
52 кабінет

ПУЛЬМОНОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Шустакевич О.Д. 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 8.30-12.20 6-й поверх
63 кабінет
Макян М.В.
Експерт з дитячої пульмонології
    13.00-15.00     6-й поверх
63 кабінет

 

ПЕДІАТРІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Марусик Б.Д.
(лікарняний листок)
08.30-13.55 08.30-13.55 08.30-13.55 08.30-13.55 08.30-13.55 3-й поверх
35 кабінет
Завгородня С.Б. 8.30-10.00 8.30-10.00 8.30-10.00 8.30-10.00 8.30-10.00 3-й поверх
31 кабінет

Завгородня С.Б.

спеціаліст з медико-санітарного забезпечення дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

10.07-13.58 10.07-13.58 10.07-13.58 10.07-13.58 10.07-13.58 3-й поверх
31 кабінет
працівник кафедри
доцент Пилип’юк Г.М.
  12.00-14.00       4-й поверх
45кабінет

ЦЕНТР СЛУХОМОВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
             
Вутто М.Л.
лікар-сурдолог
8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 8.30-15.36 7-й поверх
71 кабінет
Іваницька Н.М.
невролог
12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26 12.00-14.26 7-й поверх
71 кабінет
Середяк О.Є.
логопед
12.00-15.36 09.00-12.36 12.00-15.36 09.00-12.36 12.00-15.36 7-й поверх
71 кабінет


ХІРУРГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Мартинюк М.А.
хірург
8.30-12.00 8.30-12.00 8.30-12.00 8.30-12.00 8.30-12.00 3-й поверх
33 кабінет
Никифорук Р.І.
хірург
12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-14.00 3-й поверх
33 кабінет
Уролог
Зіняк Б.М.
12.20-14.10   8.30-11.30 12.20-14.30 8.30-11.30 3-й поверх
34 кабінет
Андролог
Доценко Ю.Р.
10.26-12.21 12.00-14.20 10.00-11.56 10.26-12.21 10.00-11.56 3-й поверх
34 кабінет
Уролог
Доценко Ю.Р.
08.30-10.26 14.26-16.20 11.56-14.22 08.30-10.26 11.56-14.20 3-й поверх
34 кабінет
Красівський І.Й
експерт з дитячої хірургії
  10.00-12.00       4-й поверх
41 кабінет
Зав. каф. дитячої хірургії
проф. Глагович М.В.
    11.00-13.00      

ТРАВМАТОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Воробець Є.М. 12.21-16.12 08.30-12.20 08.30-12.20 12.21-16.12 08.30-12.20 4-й поверх
41 кабінет
Балюк Ю.С.
Експерт з дитячої травматології 
  12.00-13.00       4-й поверх
41 кабінет
Кафедральні працівники:
доцент Дубас В.П.
    12.00-14.00     4-й поверх
41 кабінет

МЕДИЧНА ГЕНЕТИКА

 
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
 № кабінету
Фединська О.В.
Зав.медико-генетичним центром
8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 8.30-16.42 5-й поверх
53 кабінет
 Ганущак А.О
дитячий гінеколог.
8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 5-й поверх
55 кабінет
Маслєннікова О.В.
генетик-педіатр 
8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 8.30-15.30 5-й поверх
56 кабінет
Обл. спеціаліст з медичної генетики
доцент Фоменко Н.М.
  8.00-12.00   8.00-12.00   5-й поверх
53 кабінет

СТОМАТОЛОГІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Шебунчак Т.Г. 08.30-10.26 08.30-10.26 08.30-10.26 08.30-10.26 08.30-10.26 4 поверх
44 кабінет

ТЕРАПІЯ

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця  № кабінету
Білейчук Т.О. 10.00-13.00 13.00-16.00 14.40-18.00 10.00-13.00 13.00-16.00 2 поверх
22 кабінет
 

В графіку можливі тимчасові зміни на випадок конференцій, відпусток, курсів підвищення кваліфікації. Інформацію уточняти у працівників реєстратури по телефону 53-21-84.