Що таке розумний режим дня?

 Що таке розумний режим дня? Це щоденне життя "в ногу з часом". Адже не дарма ж переважна більшість живих істот вдень не ​​сплять, а вночі сплять, вранці хочуть одного, вдень бажання інші, а ввечері треті. Це пов'язано з впливом планет. Сонце дає активізацію процесів в організмі і силу діяти, місяць дає розслаблення і можливість відпочивати. Вплив сонця не дає можливості організму повноцінно відпочивати, а вплив місяця не дає можливості повноцінно діяти без шкоди для психіки людини.

Чому з 1 ночі до 3 ранку потрібно обов'язково спати?

  Розум відпочиває з 9 до 11 вечора. Тому, якщо Ви не лягли спати або НЕ заснули о 10 годині вечора, то у Вас буде страждати розум  - розумові здібності і розумність будуть поступово падати. Зниження розумової сили і розумності відбувається не відразу, а плавно і часто непомітно, негативні наслідки можуть накопичуватися роками. Коли знижується сила розуму, людина не може зрозуміти, що робити добре, а що погано. Їй важко розібратися, що робити в тих чи інших життєвих ситуаціях, вона робить помилки, про які потім шкодує. Стає важко позбутися шкідливих звичок. При зниженні сили розуму починаються занепокоєння і погіршення пам'яті, психічна нестабільність.

 Перші ознаки відсутності відпочинку розуму - зниження концентрації уваги або надмірна напруженість розуму, посилення шкідливих звичок. Подальші наслідки - хронічна психічна втома і напруженість, порушення судинної регуляції і схильність до підвищення артеріального тиску. Втомлений тьмяний погляд, психічна загальмованість, головний біль - все це ознаки порушення режиму дня, людина не дає розуму відпочивати у відведений для цього природою час.

 Якщо ви не спите з 11 до 1 ночі, то у вас буде страждати життєва сила, а також нервова і м'язова системи. Наслідки - слабкість, песимізм, млявість, зниження апетиту, тяжкість в тілі, психічна та фізична перевтома

 З 1 ночі до 3 ранку спати теж потрібно обов'язково, в іншому випадку страждає емоційна сила людини. Найближчі наслідки надмірна дратівливість та агресивність. При порушенні цього відбувається сильне емоційне виснаження, і можуть початися напади істерії. Поступово знижується гострота сприйняття світу через слух, дотик, зір, нюх, а також знижується активність смакових рецепторів.

 Оскільки бажання людини є величезною силою, то якщо постійно хотіти змінити свій режим дня, через якийсь час людина отримує цю можливість. Якщо бажання було щирим і сильним, то знаходяться сили скористатися цією можливістю. Є тільки один спосіб підсилити це бажання - спілкування з людьми, які вже стали на правильний шлях і дотримуються режиму дня. Уважне слухання таких людей народжує зміни в розумі, що дають ентузіазм міняти все в своєму житті.

 

Джерело:https://samorozvytok.info