Цікаві факти про сучасних підлітків

   Підлітки дійсно не завжди адекватні, але це проблема віку, гормонів і поганого виховання дорослих. Правда, нове покоління дійсно сильно відрізняється від попереднього. І особливо це помітно, якщо подивитися на нинішніх школярів: старшокласників, які вже не сприймаються як нерозумні діти. І для яких все нове - зовсім не нове, а буденне.

    Отже, ми зібрали для вас цікаві факти, які можуть дещо розповісти про сучасних підлітків, для яких інтернет, гаджети, комп'ютери і смартфони не дивовижні винаходи XXI століття, а те, що з'явилося ще до їхнього народження.

1. Ніяких записок

Якщо ви починаєте несвідомо посміхатися, коли згадуєте, як у школі на уроці передавали написані на клаптику папірця повідомлення своєму другові, що сидів в іншому кінці класу - ваше «старіння» вже почалося. Сучасні школярі записок не пишуть. У них для цього є Snapchat, WhatsApp і так далі.

2. Гаджети відволікають, але не сильно

Користуватися смартфонами і планшетами в багатьох школах не можна. Але там, де це дозволено, серйозних проблем з навчанням не спостерігається. Звичайно, якщо весь час на уроці замість навчання проводити в соціальних мережах, мало що запам'ятаєш. Але насправді більшість школярів на уроках все-таки слухають учителя, а в смартфон заглядають тільки на перерві.

3. Стиль хіппі знову в моді

Звичайно, підліткова мода - явище регіональне. У різних країнах підлітки одягаються нехай і схоже, але все-таки по-різному. Втім, деякі загальні тенденції виділити можна. Наприклад, в моді татуювання, пірсинг і одяг в стилі хіппі.

4. Музика всюди

Підлітки постійно слухають музику, навіть частіше, ніж дивляться телевізор. Музика скрізь. Причому якихось специфічних музичних уподобань у підлітків не складається, вони слухають все підряд. Адже коли такий великий вибір, навіщо себе обмежувати?

5. Підлітки хочуть, щоб їх сприймали серйозно

Підлітки хочуть подорослішати. Це було і буде завжди. Може здатися, що сучасні тінейджери стали дурнішими, злішими, безпомічнішими. Насправді це не так, просто зараз підлітки на виду, і про всі їхні промахи, агресії і дурості швидко дізнається весь світ.

 

Джерело: http://olenaboguzh.blogspot.com/