Ознайомлення батьків з методикою роботи центру реабілітації дітей з порушенням слуху та мови.

    З нагоди відзначення 13 травня міжнародного дня кохлеарної імплантації в центрі реабілітації дітей з порушенням слуху та мови при ОДКЛ 16 травня 2017 року о 12 годині відбудуться заходи по ознайомленню батьків та усіх бажаючих з методикою роботи центру.
    Операція кохлеарної імплантації є різновидом слухопротезування. Під час операції у внутрішнє вухо – завитку глухої дитини вводиться система електродів. На відміну від звичайного слухового апарату, який підсилює звуки, кохлеарний імплант перетворює їх в електронні імпульси, що стимулює слуховий нерв. Імпульси передаються по слуховому нерву в слухові центри мозку і викликають там слухові відчуття – людина чує навколишні звуки, музику, мову і навіть шепіт. Завдяки цьому у глухої дитини зявляється можливість розуміти звернену мову і розмовляти, як це роблять дітки з нормальним слухом.
      На даний час в Івано-Франківській області проживає 50 діток з кохлеарним імплантом. Діти займаються в умовах центру реабілітації дітей порушенням слуху та мови, проходять курс лікування у невролога, проходять навчання із вчителем дефектологом, логопедом, психологом. Частина із них відвідує загальномасові навчальні заклади.
       Запрошуємо усіх бажаючих!
 
Зав. центром реабілітації дітей з порушенням слуху та мови М.Вутто