" Лікар Свято" це радість та позитивні емоції у дітей
До Дня святого Миколая, до хворих діток нашого закладу завітали волонтери соціального проєкту "Лікар Свято".
![](/sites/default/files/320619175_2377149119107352_1811170596084226365_n.jpg)
Студенти-психологи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника подарували радість та щирі посмішки не лише дітям, а й батькам та медичним працівникам.
"Неймовірні емоції та натхнення - так завершуються відвідини пацієнтів дитячої лікарні для самих волонтерів. Приносити радість і невеличкі подарунки, та ще й у переддень святого Миколая, є не лише доброю традицією, а й хорошим методом психологічного супроводу та цілющої сміхотерапії для хворих діток" - каже організатор заходу, доцент кафедри загальної та клінічної психології ПНУ Мирослава Кулеша-Любінець .
![](/sites/default/files/320784281_674586597600380_2084856684355408082_n.jpg)
Повітряні кульки та "чарівні носики", які діти отримали в подарунок, ще досі прикрашають лікарняні палати. Ну а декому з лікарів допоможуть порозумітися з маленькими пацієнтами
Дякуємо святому Миколаю та його невтомним помічникам.