Відеоконференція з питань безпеки пацієнтів
28.02.2013 в телемедичному кабінеті Регіонального методично-організаційного моніторингового центру відбулась телемедична відеолекція з Київської медичної академії післядипломної освіти присвячена питанню " Розробки та впровадженню програм інфекційного контролю для забезпечення безпеки пацієнтів". Доповідали : Президент всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк та та епідеміолог Кожан Н.Є.
![](/sites/default/files/news/%201.jpg)
![](/sites/default/files/news/3.jpg)
Діяльність всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів спрямована на сприяння розвитку охорони здоров’я, підвищення якості медичного обслуговування та лікування в Україні, поліпшення якості захисту прав і законних інтересів пацієнтів, сприяння впровадженню в практику нових методів лікування, здійсненню оздоровчої та наукової діяльності, підтримку та реалізацію ініціатив професійної медичної та юридичної спільноти щодо вирішення актуальних практичних і наукових проблем в сфері організації та надання медичної допомоги, а також поліпшення правового та соціального захисту пацієнтів та сприяння забезпечення законних інтересів медичних працівників. Детальніше з діяльністю вище вказаної організації можна ознайомитись на сайті http://medrada.org/.
Зав.РМОМЦТК Оксана Манюх