Все буде Україна
В обласній дитячій лікарні відбулася робоча зустріч адміністрації закладу з представниками організації Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières Ельвірою Парафітою, медичним референтом проекту Лікарі Без Кордонів Іспанія в Івано-Франківську та Ужгороді та лікарем Іваном Дземаном.
Обговорили актуальні питання надання медичної допомоги дітям в умовах воєнного стану та можливості співпраці, стратегічні цілі розвитку реабілітаційної допомоги дітям.![](/sites/default/files/img/325347194_564764895228977_5418270831702143104_n.jpg)
![](/sites/default/files/img/325347194_564764895228977_5418270831702143104_n.jpg)
Вдячні організації за системну підтримку закладу та наших пацієнтів в цей складний для України час