Приймальне відділення

Лікар Уржунцева Л.І. приймає ди-
тину  на стаціонарне лікування
 
Завідувачі відділень в попередні 
роки: стоїть-Базюк Л.І.,
сидить справа-Василишин А.А
з медичнимисестрами
Довган О.В та Лецун Д.С.

 
Завідувач 
відділу
Куцела І.А.
 
В.о.завідувача 
відділом 
Мокрій Н.І.
 
Оформлення медичної 
документації,поступаючої 
в стаціонар дитини
 
Реанімаційна бригада привезла  дитину в тяжкому стані...

Приймальне відділення ОДКЛ з 1984 року є структурним підрозділом ОДКЛ, яке забезпечує процес госпіталізації планових і ургентних хворих у спеціалізовані відділення у відповідності з чинними директивними документами та переліком показань до госпіталізації хворих в ОДКЛ.

Одними з перших в приймальному відділенні працювали: Карпенко Галина Филимонівна – зав.відділенням; Уржунцева Лідія Ізраїлівна – лікар, Шевага Ганна Дмитрівна – медична сестра, Атаманчук Людмила Григорівна – старша медична сестра, Остафійчук П.С. – молодша медична сестра.

За роки свого існування приймальне відділення удосконалювало свою роботу, приходили нові кадри, поповнюючи медичний колектив.

З 1974 по 1986 рр., приймальне відділення очолювала Василишин Алла Андріївна. З 1986 по 1994 рр. – Красуля Віра Андріївна. З 1994 по 2006 рр. – Базюк Лідія Іванівна. З 2006 року відділення очолює Куцела Ірина Анатоліївна.

Майже 40 років старшою медичною сестрою була Лецун Данута Станіславівна, яка працювала в ОДКЛ з дня її заснування, вийшла на заслужений відпочинок в 2008 році.

Добру школу молодого лікаря в приймальному відділенні пройшли: Іваненко А.Л., Хохрякова О.С., Вальчишин В.П., Бенько Г.С., Воробець А.Ф., Витвицька В.В., Молдавер С.С.

Головним завданням приймального відділення є прийом хворих дітей на стаціонарне лікування в ОДКЛ та надання невідкладної медичної допомоги.

Приймальне відділення ОДКЛ очолює досвідчений спеціаліст вищої категорії – Куцела Ірина Анатоліївна. Закінчивши в 1992 році Івано-Франківський медичний інститут, молодим спеціалістом прийшла на приймальне відділення і зарекомендувала себе як прекрасний лікар, чуйна до пацієнтів і їх батьків, а також до співробітників.

У відділенні працює 8 лікарів:

  • Базюк Лідія Іванівна – лікар вищої категорії, працює в ОДКЛ з 1992 року. З 1996 по 2006 рік очолювала приймальне відділення. Всі свої знання передає молодим спеціалістам, допомагає їм у щоденній праці;
  • Лупуляк Ярослав Орестович, Мокрій Надія Ігорівна – лікарі першої кваліфікаційної категорії, які готові в будь-який час поділитися своїми знаннями та професійними навичками з молодими працівниками;
  • Василів Тетяна Василівна, Середюк Любов Дмитрівна, Якубовська Ольга Михайлівна, Ткачук Олена Володимирівна – лікарі другої кваліфікаційної категорії, щодня і щоночі готові надати першу медичну допомогу маленьким пацієнтам. Своєю самовідданою працею, натхненням і наполегливістю вони є прикладом для наслідування.

З моменту відкриття педіатричного відділення Івано-Франківського державного медичного уні- верситету приймальне відділення поповнюється молодими, проте перспективними лікарями це Ткачук Мар’яна Богданівна, Чорна Мар’яна Тара- сівна, Якимів Світлана Іванівна, Гудима Людмила Ярославівна, Максимчук Ірина Ярославівна. За ко- роткий період часу вони показали себе хорошими працівниками, чуйними до пацієнтів і їхніх батьків.

У тісній співпраці з лікарями працюють медичні сестри: Довган О.В. – старша медична сестра, Бажан М.І., Кепещук І.В., Вельганюк Н.Ф., Бучков- ська С.Б., Нагаджина Н.М., Нич Н.А., – медреєстратор Фролова Л.М.. Молодші медичні сестри: Цюцяк Л.І., Петрів Н.М., Лесюк М.В., Попович У.М., Мартинюк М.П. працюють у відділенні більше 25 років. Їхня злагоджена робота допомагає лікарю забезпечити якісний прийом хворих дітей.

Приймальне відділення є стартом для початку роботи молодим медичним сестрам – Чупак Л.І, Канцак М.І., Мочернюк С.В., Мочкодан Н.ВІ.

У даний час у відділенні розробляються нові заходи по покращенню якості надання медичної допомоги дітям, пропаганда здорового способу життя.