Доценко Лідія Євгенівна

Адміністрація лікарні

Начальник інформаційно-аналітичного центру

Доценко Лідія Євгенівна призначена на посаду заступника головного лікаря з організаційно-методичної роботи з 10 серпня 1992 року.

Закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут у 1981 році, інтернатуру по педіатрії в обласній дитячій лікарні. З 1982 по 1985 роки працювала дільничним педіатром Більшівцівської номерної районної лікарні, лікарем-педіатром дитячих дошкільних установ м.Івано-Франківська, з 1986 року – лікарем-статистом організаційно-методичного відділу. В 1992 році пройшла спеціалізацію з дитячої нефрології та неодноразово підвищувала кваліфікаційний рівень на курсах тематичного удосконалення та передатестаційних курсах.

Лікар вищої кваліфікаційної категорії.

За її участю розроблені комп’ютерні програми по автоматизованому аналізу виписаних хворих із стаціонару (1992 рік), дитячої смертності (1998 рік), ліжкового фонду (2003 рік).

Лідією Євгенівною Доценко запропонована та успішно впроваджена в області виїзна планово-консультативна допомога дітям сільської місцевості (1993 рік), схема аналізу роботи педіатричної служби, скринінг-тест на виявлення хронічної патології у дітей.

Бригадою обласних позаштатних спеціалістів здійснено 700 виїздів в райони , під час яких проконсультовано більше 90000 дітей області.

З 2011 року на виконання наказу ГУОЗ ОДА від 26.09.2011 року № 438-к в обласній дитячій клінічній лікарні впроваджено наставництво. Почесним наставником для молодих спеціалістів є Доценко Л. Є.

Заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи постійно організовує тематичні круглі столи для молодих спеціалістів, під її керівництвом проходять курси інформації та стажування на робочому місці лікарі ЛПЗ області. Має сертифікат експерта обласної комісії по акредитації ЛПЗ області.

Доценко Л.Є. бере активну участь у плануванні та організації заходів виконання національних програм. Проводила підготовку закладу до акредитацій. У 2007 році обласна дитяча клінічна лікарня отримала Міжнародний статус ВООЗ та Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Двічі нагороджена грамотою МОЗ України в 1999 та 2009 роках .

Медичну династію продовжує син Доценко Юрій Романович - дитячий уролог.