Мельник Тарас Михайлович

Адміністрація лікарні

Генеральний директор

Генеральний директор Мельник Тарас Михайлович народився 4 червня 1965 року в селі Пше-ничник Долинського району. У 1979 р. з відзнакою закінчив Пшеничниківську восьмирічну школу. З 1979 р. по 1983 р. навчався в Івано-Франківському медичному училищі.

Після закінчення медучилища працював акушером Вишківської амбулаторії. З 1983 р. по 1985 р. – служба в рядах Радянської Армії.

З 1985 р. по 1991 р. навчався в Івано-Франківському медичному університеті. У 1991 році пройшов інтернатуру по анестезіології-реанімації дитячого віку.

З 1 серпня 1992 року прийнятий на посаду лікаря-анестезіолога-реаніматолога палат інтенсивної терапії реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні.

З 2 січня 2001 року призначений заступником головного лікаря з хірургічної роботи.

Має вищу кваліфікаційну категорію по „Дитячій анестезіології” та „Організації управління охороною здоров’я”. Провів понад 500 загальних знеболень новонародженим дітям.

Автор більше 40 наукових праць та статей. За час роботи Тарас Михайлович неодноразово нагороджувався грамотами ОДКЛ, почесними грамотами ГУОЗ ОДА та МОЗ України.

Життя дитини-для нього найбільша цінність. Тараса Михайловича часто можна застати в лікарні в позаробочий час і у вихідні дні. Його думка важлива у прийнятті рішень щодо діагностики та лікування дитини, особливо в критичних ситуаціях.

Протягом тривалого часу Мельник Т.М. є заступником голови профкому. Спеціаліст вищої категорії з дитячої анестезіології, та організації охорони здоров'я.

Завдяки його участі обласна дитяча клінічна лікарня неодноразово здобувала кубки з настільного тенісу, легкої атлетики, шахів, а в 2011 році – нагороджена кубком обкому профспілки за зайняте 1-е місце в спортивних змаганнях серед медичних колективів області.