Мазур Любов Любомирівна

Адміністрація лікарні

Заступник генерального директора

2003 р. – закінчила з відзнакою Івано-Франківський комерційний  технікум  за спеціальністю «банківська справа» і  здобула кваліфікацію економіста.

2002 р. - прийнята на посаду молодшої медичної сестри в Івано-Франківській ОДКЛ.

2003р. – переведена на посаду бухгалтера з фінансового обліку Івано-Франківської ОДКЛ.

2004р. – переведена на посаду економіста Івано-Франківської ОДКЛ.

2007р. – закінчила  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки  «Економіка підприємств» та здобула кваліфікацію бакалавра з економіки і підприємництва.

2008р. – закінчила  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  і отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Економіка підприємств» та здобула освітній ступінь магістр та кваліфікацію економіст з економіки і підприємництва.

2008 р. – встановлена перша кваліфікаційна категорія економіста.

2010р. – присвоєна категорія провідного економіста.

2015р. – переведена на посаду заступника головного лікаря з економічних питань.

Курси підвищення кваліфікації:

2006р. – навчання  в інституті підвищення кваліфікації академії муніципального управління м.Київ на тему: «Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні»

2008р. – навчання за програмою «Державні закупівлі в Україні» в інституті економічних досліджень м.Київ.

2010р. – підвищення кваліфікації в інституті економічних досліджень м.Київ за програмою «Правові та практичні аспекти державних закупівель»

2015р. – пройшла курс навчання у сфері державних закупівель на тему: «Правові та практичні аспекти державних закупівель»

2015р. – Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку – Україна - курс на тему: пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці; допуск сторонніх організацій на територію діючого підприємства. Роботи за нарядом-допуском.