Семкович Ярослав Васильович

Адміністрація лікарні

Медичний директор

Кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих хвороб післядипломної освіти

 

Лікар анестезіолог дитячий («Вища кваліфікаційна категорія»), лікар-педіатр («Вища кваліфікаційна категорія») лікар-анестезіолог («Спеціалізація»), військовий анестезіолог.

 

В січні 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив військовим анестезіологом в 61 військово-медичному госпіталі на території Донецької області. Демобілізований у 2015. Нагороджений Президентом України «Орденом за мужність III ступеня».

 

В травні 2018 року пройшов стажування в Тартуській Університетській клініці анестезіології та інтенсивної терапії, Естонія.

 

В жовтні 2018 пройшов сертифікований курс Американської Асоціації Серця (АНА) і став інструктором по наданню допомоги хворим із гострими кардіологічними станами.

 

З 2019 року є інструктором курсу «Підтримка життя під час травми. Українська програма», ГО «Захист патріотів».

 

В 2022 році пройшов стажування у Франції, м.Мец на базі тренінгового центру UOSSM з надання допомоги в екстремальних ситуаціях та при бойових діях. Отримав сертифікат інструктора. Постійне проведення тренінгів, майстер-класів, фахових шкіл по базових реанімаційних заходах та критичних станах у дітей для лікарів-педіатрів,сімейних лікарів, лікарів медицини невідкладних станів, що підпорядковуються ІФ ДОЗ ОДА.

 

Репрезентативне членство в міжнародних та всеукраїнських профільних організаціях: Європейська Асоціація регіонарної анестезії (ESRA), Європейська Асоціація Анестезіологів (ESА), Українська асоціація регіонарної анестезії та терапії болю (УАРА), Західноукраїнська академії педіатрії (ЗУАП).

Підсумком наукових досліджень є 87 наукових праць, з них 39 статей, 5 патентів, 5 раціоналізаторських пропозицій, 3 інформаційних листи, 5 методичних рекомендацій, 24 тез матеріалів наукових конференцій, 3 монографій, 3 навчально-методичних посібників.